openhaus.com.tr, online alışverişte OPENHAUS koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini hedefler.

Kargo ücretleri şu şekildedir:

Yurtiçi Gönderim Ücreti: 12 TL
Yurtdışı Gönderim Ücreti: 600 TL

Siparişleriniz PTT Kargo ile gönderilir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 7 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

Satın aldığınız ürün veya ürünleri iade etmek istiyorsanız, 30 gün içerisinde Harbiye Mah. Abdi İpekçi Cad. No:2 İstanbul adresine PTT Kargo ile gönderebilirsiniz.

 
 

İade Şartları

30 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade formunu (faturanızın arkasında) doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.

Ücretsiz iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, PTT Kargo ile gönderdiğiniz takdirde, kargo ücreti alınmayacaktır.

İade openhaus.com.tr’a ulaştı bilgilendirmesi: İadeniz bize ulaşınca e-posta gönderilir.

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, kargo Openhaus'a ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde incelemeye alınacaktır. İade onayı verildikten sonra Openhaus geri ödemeleri 3-4 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

İade Adresi:
Harbiye Mah. Abdi İpekçi Cad. No:2 ŞİŞLİ/İstanbul
Destek için d[email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz veya 0212 296 25 27 numaralı telefonu arayarak Openhaus Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz.

,