İstanbul’un geleneksel çizgisini modernize ettiğimiz bir lokasyonda markalara ev sahipliği yapacak olan OPENHAUS, Türkiye’de alışılagelmiş var olan çok markalı mağazacılık dışındaki yapısı ile Nişantaşı Abdi Ipekçi’de hayata geçmeye hazırlanıyor.

 

 

OPENHAUS, maskülen ve feminen çizgilerin özgün yapısıyla metropol kadını ve erkeğinin kendine güvenen karakterini ön plana çıkarıyor. Sizlerin muhteşem marka algısı ve ürün tasarımlarını tüketici ile OPENHAUS çatısında birleştirmeyi hedefliyor. Modanın ötesinde, hayatın ritmini takip eden, rutinden uzak, sanatı, yeni markaları, yeni ürünleri ile standartları reddeden bir deneyim vaad ediyor.

 

OPENHAUS; içinde yer alan mağazaları, kitapçısı, restoranı, kafesi, dijital uygulamaları, çağdaş sanat platformu ve sürekli yenilenen sosyal takvimi ile herkesin kendi zevklerine göre yaşayacağı bir dünya sunmaya hazırlanıyor.  Birçok müşteri kitlesine hitap edecek çeşitli davetler, farklı kitleleri ortak noktada buluşturmayı hedefleyen workshoplar ve sanatın yaşayabileceği özel etkinlik alanı imkanı sağlayan OPENHAUS, sıra dışı tüketici deneyimleri yaratarak müşterilerini hayranlık uyandırarak eğlendirmeyi hedefliyor. Lüks perakende anlayışı ile yola çıkan OPENHAUS, Türkiye başta olmak üzere dünyadaki trendleri takip eden her zaman güncel olan dinamik yapısı ile hizmet vermeye başlayacak. Son yıllarda Türkiye’deki lüks alışverişin risksiz ve klasik olduğu noktalara alternatif dinamiği ile OPENHAUS ezber bozan yeni alışveriş alışkanlığı olmayı hedefliyor!

,